Toner Dolum

SİPARİŞ VER

D&M Toner Dolum Ücretsiz Kurye Teslimi ile Aynı Gün Teslimat

dmtonerdolum

Toner Dolumu Sipariş Hattı

106A TONER çipsiz

Toner Dolum; lazerli yazıcıların görevini tamamlayabilmesi için etken madde olan toner kartuşu tükendiğinde tıpkı yeni alınmış bir toner ile aynı işlevi görecek şekilde, markaya ait toner tozu ile doldurulması işlemine verilen addır. Toner fiyatlarının neredeyse yazıcının kendi fiyatına yakın bir pahalılıkta olması sonucu tüketiciler, orijinal ve yeni alınacak toner yerine mevcut tonere dolum yaptırma işlemine yöneldi. Böylelikle kartuş masrafı yüzde elliye varan azalmış bir maliyet ile tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Toner Dolum ile maliyet masrafının yarı yarıya azalmasının yanında, bir çeşit geri dönüşüm unsuru olarak da karşımıza çıkan Toner Dolumu çevre kirliliğinin azalmasını önleyen ve doğa dostu bir yaklaşım olmasıyla da tercih sebebidir.

 

Toner Dolum Nasıl Yapılır?

D&M Toner olarak İstanbul ili Pendik ilçesi merkezli hizmet vermekte olan firmamız, 16 yılı aşkın tecrübe, kaliteli malzemeler ve işinde yetkin olan personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli şekilde Toner Dolum hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İhtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır olan personelimize 05300185188 numaralı iletişim telefonundan ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Şehir ve iş hayatının yoğunluğu içinde şayet firmamıza gelme fırsatı bulamayacak durumda iseniz ücretsiz kuryemiz sıkıntınızı çözmek için hızlı bir şekilde olduğunuz adrese geliyor. Ve yine Toner Dolumu ya da Muadil Toner kullanılmış olan malzemeniz ücretsiz bir şekilde adresinize teslim ediliyor.

Neler Yapıyoruz?

Yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak daima en kaliteli malzemeleri sizlerle buluşturan D&M Toner Dolum firması olarak, her türlü yazıcı arızalarını ustalıkla tamir edip size teslim etmenin dışında fotokopi makinesi ve yazıcınızın kartuş değişimine gerek kalmadan siyah ya da renkli olarak Toner Dolumunu gerçekleştiriyoruz.

Orijinal baskılar almanızı sağlayacak olan firmamızda; çipli ve çipsiz kartuş olması fark etmeksizin Samsung toner dolumu, Hp toner dolumu, Xerox Toner dolumu, Oki toner dolumu, Canon toner dolumu, Ricoh toner dolumu ve Kyocera toner dolumu ile birlikte diğer pek çok marka ürünün toner dolumu yapılmaktadır.

Garantili Toner Dolumu

Tüm renkli lazer toner dolumu ve her marka muadil tonerin bulunduğu D&M Toner Dolum firmamızda cihazlarınız bizim garantimiz ile tamir edilmekte ve toner dolumu yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz gereği, en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile buluşturuyoruz.

Sektörde pek çok firma toner dolumu yapmakta fakat her firma kartuşlarınız ve yazıcılarınız üzerinde aynı titizlik ile çalışmayabiliyor ve toner dolumu yapıldıktan sonra istenmeyen tatsız sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Mürekkep akıtan ya da silik baskı yapan bir kartuş ile karşılaşmanızı istemeyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kaliteli hizmet sunan ekibimiz olarak, toner dolumu yapılmasıyla birlikte yeni tonerleri bitene dek teknik bir sorunla karşı karşıya gelinmeyeceği garantisini veriyoruz.

Yerin de Toner Dolumu Nedir ?

Yerin de toner dolumu müşterilerimizin acil durumlar da ki en büyük yardımcısı. Yerin de toner dolumu  servis aracımız da bulunan toner dolumu ekipmanları ile tonerlerinizin araç için de adresiniz de dolum yapılması işlemidir. Mobil toner hizmeti demek daha doğru olurdu sanırım. Müşterilerimiz için tüm çözüm yollarına açık bir işletmeyiz. Siz de toner dolumun da zaman kaybetmek istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek mobil toner hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Dolum işlemi tonerlerinizin eskiyen parçaları kontrol edilerek yenisi ile değiştirilir. Gerekli tüm temizlik aşamalarından geçerek için de bulunan eski toz tamamen temizlenir. Bu aşamadan sonra yukarı belirttiğimiz gibi en uygun toner tozu ile tam gramajın da dolum yapılır. Ardından test alınarak paketlenmeye hazır hale getirilir. Test aşamasın da ince yazılar da solukluk olmamasına dikkat etmekteyiz. Genellikle fatura gibi çıktılar da yazı tipleri ince ve gri olduğundan yazılar net okunamaz. Müşterilerimizin bu gibi problemler ile karşılaşmaması için kalın yazı tipinden çok ince yazıcı tiplerin de solukluk olmamasına dikkat etmekteyiz.

Orjinal kalite de baskı almanız için kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Pendik bölgesi tüm okul , ofis ve kurumlara servis imkanı ücretsiz kurye servisimiz vardır. Telefon ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm gerekli işlemleri siz işinize devam ederken biz tonerlerinizin dolumunu ve yazıcınızın sorununu gideriyoruz. D&M Toner uygun fiyata kaliteli mürekkep püskürtmeli ve laser toner  dolumları ile evde ve işyerinde baskı maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olmaktır. Aynı zamanda, boş kartuşları çöp kutusuna atmak yerine geri dönüştürerek atıkları azaltmak için birlikte çalışabiliriz. Boş yenileme tonerler mağazamız da yeniden doldurulmuş  olarak hazır da bulunur.Doldurulmuş, test edilmiş, paketlenmiş ve kullanıma hazırdır. Yenisi için ödeyeceğiniz fiyatın % 50’sine kadar tasarruf edebilirsiniz.