Toner Dolum

Toner Dolum

Toner Dolum, ofiste ve evde gelişen teknoloji ile her zaman ihtiyaç duyduğumuz yazdırma ve çıktı alma ihtiyacımızı karşılayacağımız yazıcıların bir süre sonra yazdırma işlemini sürdüre bilmesi için içlerin de bulunan toner tankının tekrar revize edilerek yenilenmesi işlemidir. Bu ürünler sarf malzeme, yani tüketilebilir bir üründür.

Belirli bir kapasite kullanılabilir ve daha sonra toner kutusu içinde ki toner tozu (mürekkep) tükenir. Toner tozunun bitmesi yazıcınıza gönderdiğiniz çıktılar da koyuluğun azalmasın veya yazıcınızın sizi uyarması ile anlaşılabilir bir durumdur. Yazıcı üreticileri genellikle tüketiciyi orjinal toner almaya zorlayan çip yöntemi uygulayabiliyor.

Orjinal toner fiyatları ,dolum toner ücreti arasında çok fazla bir miktar vardır. Görüntü kalitesi açısından aralarında çok fazla bir fark olmayan dolum işlemi her zaman fiyat olarak da avantajını korumaktadır.

 

Toner Dolumu Nasıl Yapılır?

Toner Dolumu Nasıl Yapılır? Genellikle öneri, toner dolum işlemini eğitimli bir profesyonele bırakmaktır. Bunun nedeni de toner dolum işlemi aslın da bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Toner plastik, yay, çark, drum ve manyetik merdane gibi parçalardan oluşmaktadır. Bu parçaları söktüğünüz de eksik olarak yerlerine takmamanız gerekir. Dahası eğer bir tonerin dolum yapmadan önce tamamen temizlemediğiniz de bu size daha yüksek maliyetlere sebebiyet verir.

Örneğin sadece tıpasını açıp içine toz doldurmak demek toner de bulunan atık haznesini boşaltmadığınızdan atık toner bölümü patlak verir ve bu atık toz yazıcınızın içine dökülür. Dökülen toz kağıt ile birlikte fırından geçer. Hem görüntü çok fazla kötü çıkar hem de fırın da bulunan fuser filmin yırtılması ve diğer yazıcı parçalarının bozulmasına sebep olur. İki yüz TL kâr edeyim derken beş yüz TL zarara uğrayabilirsiniz.

Yoğun çalışma alanların da da zamandan kaybetmemek için yukarıda da belirttiğimiz gibi bir profesyonele teslim etmek her zaman daha avantajlı olacaktır. Üstelik bazı tonerlerin üzerlerin de çipler bulunur. Bu çiplerin de değişmesi gerekmektedir. Peki biz toner dolumu nasıl yapıyoruz?

 • Öncelikle müşterilerimizin bize ulaşarak toner dolum hizmeti almak istediklerini bildirmelerinden sonra adres bilgilerini kayıt ederek servis aracımızı onlara yönlendiriyoruz.
 • Ücretsiz adrese teslim hizmet aracımız toneri atölyemize getirir.
 • Dolum yapılacak olan toner öncelikle sökülerek tüm parçaları temizlenir.
 • Eskimiş ve aşınmış olabilecek drum, drum bıçağı, manyetik bıçağı gibi malzemeleri yenisi ile değiştirilir.
 • Atık haznesin de bulunan atık toz tamamen özel süpürge ile çekilerek temizlenir.
 • Temizlik ve revizyonu tamamlanan ürün tekrar toplanır.
 • Toner modeline uygun toner tozu haznesine tam gramaj doldurulur.
 • Dolum işlemi tamamlanan toner yazıcımızdan görüntü ve akıtma problemleri gibi sorunlar çıkarmaması için test edilir.
 • Testi başarılı geçen toner paketlenerek tekrar müşterimize ücretsiz servis aracımız ile aynı gün teslim edilir.

D&M Toner olarak İstanbul ili Pendik ilçesi merkezli hizmet vermekte olan firmamız, 16 yılı aşkın tecrübe, kaliteli malzemeler ve işinde yetkin olan personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli şekilde Toner Dolumu hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İhtiyacınız olduğu her an 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır olan personelimize 05300185188 numaralı iletişim telefonundan ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Şehir ve iş hayatının yoğunluğu içinde şayet firmamıza gelme fırsatı bulamayacak durumda iseniz ücretsiz kuryemiz sıkıntınızı çözmek için hızlı bir şekilde olduğunuz adrese geliyor. Ve yine Toner Dolumu ya da Muadil Toner kullanılmış olan malzemeniz ücretsiz bir şekilde adresinize teslim ediliyor.

Toner dolum Fiyatları

Toner dolum fiyatları, Toner dolumu kaç para? gibi sorulara yanıt vermek gerekirse tonerin türü ve kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin normal bir bin sayfa kapasiteli çipsiz toner dolum fiyatı 30Tl gibi bir fiyattan başlamaktadır. Bazı modeller de toner üzerin de çip bulunmaktadır. Haliyle toner dolumu yanı sıra bu çiplerin de değişmesi gerekmektedir. Çip değişimi toner dolumuna artı maliyet olarak yansımaktadır. Yine de toner dolumu orjinal tonere göre daha ucuza gelecektir.

Bazı modeller için toner dolum fiyatları ;

Hp Siyah Laserjet Mono Toner Dolumu

 • Hp lazerjeT Q2612A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 285A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 278A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 435A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 436A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 283A Toner dolum fiyatı 40TL
 • Hp laserjeT 05A Toner dolum fiyatı 50TL
 • Hp laserjeT 49A Toner dolum fiyatı 50TL
 • Hp laserjeT 53A Toner dolum fiyatı 50TL

Samsung Siyah Lazer Toner Dolumu

 • Samsung Mlt 111 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Mlt 101 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Ml 1640 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung SCX 4521F Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Mlt 109 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Mlt 108 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Ml 1610 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung M2020 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung M2070 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung Scx-3405 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung SCX-3200 Toner dolum fiyatı 50TL
 • Samsung ML-1660 Toner dolum fiyatı 50TL

 

Toner Dolumu hizmeti vermekte olan firmamız ücretsiz kurye teslimatı ile hizmet vermektedir. DM Toner dolum merkezi aynı gün ürün teslimatı ve aynı gün arıza tespiti yaparak gerekli işlem bilgilerini sizlere detaylı olarak aktarır. Yazıcı tamiri işlemi yapılma dan önce yapılması gereken tüm işlemleri size bildirir ve onayladığınız ürünün tamirini gerçekleştirir.

Her marka model toner dolumu, orjinal toner dolumu, yazıcı bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

 

Muadil toner dolum yapılır mı?

Muadil toner dolum yapılır mı? sorusunun cevabı ; İster muadil toner isterseniz de orjinal tonerlere dolum yapılabilmektedir. Dolum işlemi muadil ve orjinal hiç fark etmez kaliteli bir görüntü elde edebilirsiniz. Önemli olan tonerinizi nereye dolum yaptırdığınızdır. Profesyonel dolum merkezi olduğu sürece gerçek kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Bir Toner Kaç Defa Dolum Yapılabilir?

Bir toner sonsuza kadar dolum yapılamaz. Toner parçalarının çoğu plastikten oluşur. Sürekli hareket eden parçaları mevcuttur. Bunlar hareket ettiğin de ayrıca ısıya da maruz kalırlar. Belirli bir süre de aşınmalar olacaktır. Drum, bıçak, merdane gibi parçalar da sorunlar oluşabilir. Bu parçalar değiştirilebilmektedir. Düzgün ve temiz bir dolum her zaman toner ömrünü uzatır. Genel de 4 ila 5 kez sağlıklı bir dolum elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat Garantili Ürünler 24/7 Destek Muadil Toner

DMToner.com da hemen hemen her yazıcı için doğru sarf malzemelerini bulacaksınız

Yazıcınız için yeni toner veya yazıcı kartuşlarına ihtiyacınız var ise , dmtoner.com da doğru yere geldiniz. Biz orijinal ve muadil tonerler sarf malzemesi baskı maliyetlerini en aza düşürmek için doğru yerdesiniz . Kendi evinizin veya ofisinizin rahatlığında çevrimiçi sipariş verin. Bizimle uzun bir arama yapmadan gerçek bir alışveriş deneyimi yaşayacaksınız. Bizimle kapsamlı teklifler ve hızlı teslimat alternatifimizden yararlanabilirsiniz.

Biz de mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer yazıcılar, çok işlevli cihazlar, faks makineleri, fotokopi makineleri ve hatta etiket yazıcıları için tüm yazıcı aksesuarlarını ve sarf malzemelerini bulacaksınız . Bizimle gereksiz baskı hatalarını önler ve mükemmel bir baskı sonucu elde edersiniz . Uygun fiyatlara ek olarak , bizden satışın ötesine geçen kapsamlı bir destek alacaksınız .

Tonerler, yazıcı kartuşları ve çok daha fazlası burada DMToner.com ‘da mevcuttur.

DMToner.com ürünü Sadece birkaç mause tıklamasıyla doğru toneri veya doğru yazıcı kartuşlarını bizden ucuza satın alabilirsiniz. Bunlar, tanınmış marka üreticilerinin orijinal ürünleri , aynı zamanda uyumlu alternatifler ve özel premium muadil ürünlerdir .

Çevrimiçi mağazamızda kapsamlı bir ürün yelpazesi sunulmaktadır:

Tonerler ve drum uniteleri ,

Yazıcı kartuşları,

Şeritler ve etiketler

ve daha fazlası

DMToner.com ‘da, seçilen aksesuarların veya sarf malzemelerinin yazıcınıza uyup uymadığını bir bakışta görebilirsiniz. Hatta çoğu üründe yazıcınızın küçük bir önizleme görüntüsünü sağladık . Resimler bin kelimeden fazlasını söylüyor. Burada Toner dükkanda tanınmış yazıcı üreticilerinin çok sayıda markalı ürünler bu tür Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera ve bunun gibi pek çok. Burada temel çalışma alanları lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar , ancak diğer ofis cihazları ile termal baskı süreçlerinin veya şeritler de vardır destekledi.

 

Neler Yapıyoruz?

Yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak daima en kaliteli malzemeleri sizlerle buluşturan D&M Toner firması olarak, her türlü yazıcı arızalarını ustalıkla tamir edip size teslim etmenin dışında fotokopi makinesi ve yazıcınızın kartuş değişimine gerek kalmadan siyah ya da renkli olarak Toner Dolumunu gerçekleştiriyoruz.
Orijinal baskılar almanızı sağlayacak olan firmamızda; çipli ve çipsiz kartuş olması fark etmeksizin Samsung dolumu, Hp toner dolumu, Xerox Toner dolumu, Oki dolumu, Canon dolumu, Ricoh dolumu ve Kyocera dolumu ile birlikte diğer pek çok marka ürünün toner dolumu yapılmaktadır.

Garantili Dolum

Tüm renkli lazer dolumu ve her marka muadil tonerin bulunduğu D&M Toner firmamızda cihazlarınız bizim garantimiz ile tamir edilmekte ve toner dolumu yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz gereği, en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile buluşturuyoruz.
Sektörde pek çok firma dolum yapmakta fakat her firma kartuşlarınız ve yazıcılarınız üzerinde aynı titizlik ile çalışmayabiliyor ve toner dolumu yapıldıktan sonra istenmeyen tatsız sonuçlarla karşılaşılabiliyor.

Mürekkep akıtan ya da silik baskı yapan bir kartuş ile karşılaşmanızı istemeyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kaliteli hizmet sunan ekibimiz olarak, toner dolumu yapılmasıyla birlikte yeni tonerleri bitene dek teknik bir sorunla karşı karşıya gelinmeyeceği garantisini veriyoruz.

Toner Dolumu Uygun Fiyatta Mıdır?

Yazıcılar ve de fotokopi makinalarının toneri bittiğinde, yeni orijinal bir toner almak yerine toner dolumu yaptırmak elbette daha ekonomiktir. Neredeyse yarı yarıya düşen maliyet sayesinde kullanıcılar, bir yazıcı kadar yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorlar, okul ve ofis gibi yerlerde sık sık toner bittiği düşünüldüğünde hiç de azımsanmayacak bir tasarruf elde edildiği görülür.
Toner dolum fiyatları her marka ve modele, çipli olup olmamasına, renkli ya da siyah lazer kullanımına göre değişiklik göstermekle birlikte firmamız en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Fakat genel bir fikir olması itibariyle şöyle örnekleyebiliriz; sıklıkla kullanılan ve çipli olan Samsung 111 modelinin toner fiyatı 50 TL gibi bir miktarda dolum yapılır iken, çipsiz Hp toner dolum ücreti 30 TL olarak ücretlendirilir.

Vaktiniz Mi Kısıtlı?

Okul, ofis ya da evinizde aniden toner doluma ihtiyaç duydunuz ama vaktiniz mi kısıtlı? D&M Toner Dolum firması olarak hizmeti siz müşterilerimizin ayağına kadar getiriyoruz. Zamanınız en kısa sürede sorununuza çözüm bulmak için oluşturduğumuz gezici mobil toner dolum aracımız günün her saati bir telefon kadar yakınınz da.
Gerekli ekipmanları ile birlikte gezici bir şekilde hizmet veren servis aracımızı çağırmak için 05300185188 numaralı iletişim hattımızı aramanız yeterli oluyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz en kısa sürede yazıcı tamirinizi gerçekleştirecek ya da her marka ve modele göre renkli veya siyah toner doldurma işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştıracaktır.