PANTUM toner dolumU

Pantum Toner Dolumu

Pantum Toner Dolumu

Pantum Toner Dolumu modelini belirttiğiniz tonerleriniz iş yeriniz den alınarak gereken temizlik yapılır. Değişmesi gereken hareketli parçaları değiştirilerek doluma hazır hale getirilir. Modeline en uygun ve kaliteli toner tozu ile dolum gramajı tam ayar da ayarlanarak dolumu yapılır. Ardından toneriniz test edilerek akıtma ,solukluk ve ya ses yapma benzeri bir problemi yok ise paketlenir ve adresinize teslimat için kuryemize verilir. Pantum P2500W, P2500 P2000 ,M6000 ,M6500 ,M6550 modelleri için çiplerimiz bulunmaktadır. çipler 1600 sayfa kapasiteli Pantum pa-210 toner dolumu İçin için iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde PantumToner Dolumu ;

Yerinde toner dolumu hizmeti acil durumlar da müşterilerimiz için sunduğumuz özel bir hizmettir. Kurye Servis aracımız da dolum için gerekli tüm ekipmanlar mevcut olduğundan sizleri bekletmeden anın da yerinde toner dolumu hizmeti sunuyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak için D&M Toner ile iletişme geçebilirsiniz. İşiniz yarım kalmasın bizimle zaman dan tasarruf edebilirisniz.

Pantum toner tozu , pantum pa-210 toner tozu orjinal kendine ait marka model tozu ile dolum yapılmak da ve pantum toner chip kapasitesi 1600 sayfa ile sınırlıdır.

Pantum Muadil Toner Satın Al

 

Pantum tonerli yazıcılar gayet uygun fiyat performansı ile piyasa da yer almaktadır. Pantum Tonerleri dikkatli doldurmak gereklidir. Bilinçsiz dolumlar da toner hasar görebilir. Muadil tonerleri piyasa da bulunmamaktadır. Orjinal toner fiyatları da oldukça pahalıdır.

Pantum Toner Dolumu Kuryköy , Pendik , Sultanbeyli , Ataşehir , Maltepe , Kartal .

Pantum pa-210 toner fiyatları diğer yazıcıların orjinal tonerlerin de olduğu gibi 350 – 400 tl aralığın da satılmaktadır. Pantum pa-210 muadil tonerler de piyasa da bulunmadığı için doluma yönelmek tek çare olarak görünüyor.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *