hp toner dolumu

Hp Toner Dolumu

Hp Toner Dolum

whatsaap iletişimi

Hp Toner Dolum siyah lazer toner dolumu ve renkli lazer toner dolumu olarak iki ye ayrılır. Renkli toner dolum fiyatları siyah toner dolumuna nazaran biraz daha fazladır. Renkli tonerler de kullanılan renkli toz maliyeti siyah toner tozuna göre daha uygundur. Renkli tonerler de orjinal kalite elde etmek için kaliteli renkli toz kullanmak önemlidir. Toz kalitesi düştükçe toner de akıtma kağıtta lekeler ve yazıcı içine toz akması oluşur. Bu hem sizi hem de bizi memnun etmez. Yazıcınıza da zarar verir ve sizin için artı bir masraf çıkarır. Renkli toner dolumu gerçekten titiz bir işçilik ister ve temizlik ve bakımı iyi yapılması gerekir. Ucuz yapılan işçilikler size daha büyük masraflar açacağından emin olabilirsiniz. İlk zamanlar her şey güzel gelebilir fakat belli bir zaman sonra yazıcınız da örneğin kağıt sıkışmaları kağıt almama benzeri durumlar oluşmaya başlar ve bu durum daha da büyüye bilir. 

Toner Dolumu D&M Toner tarafından garantili olarak yapılan bir işlemdir.

Toner Dolum Nasıl Yapılır ;

Toner Dolum Nasıl Yapılı Toner dolum işlemi adresten teslim alınırak ve ya yerin de dolum olarak yapılabilir. Gün için de kesinlikle eliniz de olur. Çoğu yazıcı modelleri için dolum mevcut olmaktadır. Orjinal kalite de dolum ürünleri tercih etmekteyiz. Bizler müşterilemiz gibi problemler yaşamak istemeyen bir kuruluşuz. Bu nedenle işimizi gayet titiz olarak sonuçlandırırız.

Dolum Fiyatı ne kadar ;

Dolum fiyatı ne kadar marka  , model , çip , renkli ve siyah özelliğine göre değişmektedir. Örneğin , Hp 12a tonerler  çipsiz  oldukları için sadece dolum parası ödersiniz. Herhangi bir artı ücret gerektirecek durum söz konusu olmaz. Hp 106a tonerler çipli toner modelidir. Bu ürünlerin çipleri daha piyasaya çıkmamış olduğundan yazıcınıza yazılım yüklenerek çipsiz olarak çalıştırılabilir. Yazıcınız sürekli yüzde 100 toner dolu olarak görür. Samsung  model yazıcıların yeni sürümleri çoğunlukla çiplidirler. Samsung m2020 , samsung m2070 gibi popüler yazıcılar Samsung MLT-D111S toner kullanırlar ve bu tonerler çiplidir. Çipler bin sayfa kapasitelidir. Dolum yapılınca bu çiplerin de değişmesi gerekir. Çip artı dolum ücreti işleme yansır.

HP Yeni Model Tonerler ; 

HP 106A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 117A W2070A Siyah Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 126A CE312A Siyah Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 17A CF217A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 05X CE505X Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 12A Q2612A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 80X CF280X Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 53A Q7553A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 36A CB436A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 26A CF226A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 78A CE278A Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 410A CF410A Siyah Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 131A CF210A Siyah Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 201A CF400A Siyah Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 131A CF213A Kırmızı Toner Dolumu ve Muadil Toner
Hp 201X CF402X Sarı Toner Dolumu ve Muadil Toner