Neden bizden yazıcı kartuşları için toner dolum sipariş

etmelisiniz ?

Sonunda sayfamızı ziyaret ettiniz. Cidden, bunu bekliyorduk. Yani, buradaysanız, yazıcınızın onarılması veya kartuşunuzun yeniden doldurulması gerekiyor.

Tereddüt etmeyin, tam olarak ihtiyacınız olan kişiyiz. Ve işte tam adrese geldiğinizin 8 kanıtı:

1. Çalışmamız da mümkün olan tüm sorunlarla karşılaştık

Yaklaşık 16 yıldır ofis ekipmanlarının onarımını ve bakımını yapıyoruz . Bu süre zarfında işimizde olası tüm sorunlarla karşılaşmadığımızı düşünüyor musunuz? Müşterilerin sahip olduğu tüm soruları incelemediniz mi? Bir ayrıntıyı kaçırdın mı? “Zor” kavramı artık bizim için yok. Yazıcılar, kartuşlar, MFP’ler hakkında her şeyi biliyoruz. Seni mükemmel bir şekilde anlayacağız. İnan bana, sorunun tahmin edebileceğinden daha hızlı çözülecek.

2. Tüm popüler markaların ofis ekipmanlarının onarım ve bakımını yapıyoruz

Hangi ofis ekipmanına sahipsiniz? Markayı adlandırmanız yeterli. Herhangi bir MFP veya yazıcı için orijinal veya uyumlu bir toneri onaracak, dolumu yapacak, tedarik edeceğiz . Hızlı. Profesyonel olarak. Sorun değil. Ve tüm bunlarla birlikte, en ucuz.

  • Yalnızca güvenilir ekipman ve sarf malzemesi üreticilerine güveniyoruz.
  • Arızayı dürüstçe değerlendiriyoruz ve uygun bir seçenek sunuyoruz: lazer kartuşunu yeniden doldurmak, onarmak, temizlemek, geri yüklemek veya değiştirmek.
  • Baskı kalitesini kaybetmeden lazer kartuşları dolduruyoruz.

3. Gerçekten karlıyız

Kartuşların yeniden doldurulması ve yenilenmesi fiyatları , yazıcınızın markasına ve iş miktarına bağlı olarak belirlenir. Ancak kesin olarak söyleyebileceğimiz bir şey var: fiyatlarımız piyasa ortalamasının altında. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin – promosyonlarımıza bakın .

4. Eski kartuş için bile garanti veriyoruz

Yalnızca toner dolumu için ödeme yaparsınız ve eski yazıcı kartuşu için bir garanti alırsınız!

5. İstanbul Anadolu Yakası çevresinde ücretsiz sevkiyat

Evet, nakliye size hiçbir maliyeti oluşturmayacak. Şu anda bir toner dolumu sipariş edebilirsiniz – ve sipariş gününde veya ertesi gün İstanbul Anadolu yakasının herhangi bir yerin de size ulaşacaktır .

6. Ödeme yönteminizi siz seçersiniz

Siparişiniz ve işimiz için size uygun bir şekilde ödeme yapın – nakit olarak veya banka havalesi ile.

7. Küçük şeylerin işinizi ne kadar ciddi şekilde etkileyebileceğini kimse bizden daha iyi anlayamaz.

Şeytan Ayrıntıda. Bildiğiniz gibi, izciler önemsiz şeylere batıyor, önemsiz şeyler yüzünden, multimilyon dolarlık sözleşmeler bazen bozuluyor. İş hayatında hiçbir aksaklık olmaması için, öngörülemeyen önemsiz şeylerin üzerindeki etkisini basitçe etkisiz hale getirmek yeterlidir: önemli bir mektuba zamansız bir yanıt, önemli bir toplantıya geç kalmak, aniden boş olan bir kartuş, zamanı dolan bir MFP veya kağıt sıkışmış bir yazıcı. Bazı küçük şeyleri 5 dakikada ortadan kaldırabiliriz. Başkalarını ortadan kaldırırken size içtenlikle iyi şanslar diliyoruz! İşi etkilemeyecek küçük şeylerden yanayız.

8. Dahası var

Neredeyse size kendimiz hakkın da çok önemli bir şey daha söylemeyi unutuyordum: biz tamamen sıradan adamlarız. Dışarı çıkın, etrafa bakın – belki birimiz yakınlarda bir yerde telefon ekranından haberleri okuyor. Çoğu kişi gibi biz de şehri , sürüşü ve hareketliliği ve en önemlisi işimizi seviyoruz. Biz ona bayılıyoruz! Bu nedenle müşteriler, bizimle iletişim kurduktan sonra şunu söylüyorlar: onlarla kolay, basit, karlı ve güvenilir.